zájezdy do Itálie a Řecka

Apartmánový dům FANY

kufr

Termín:22.05. (Pá) - 03.06. (St) 2020

změnit termín

Délka pobytu:13 dní, 12 nocí

ID hotelu:455053

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 5 301 Kč 4 123 Kč

Popis zájezdu

Dvoupatrový dům Fany, který se již několikátou sezonu těší oblibě, nabízí ubytování v prostorných studiích a apartmánech, jež se nachází v patře nebo přízemí. K pláži, plážové promenádě a do centra letoviska se dostanete hned po pár metrech chůze. Budova je velmi dobře udržovaná a stojí v klidnější boční uličce. Studia a apartmány jsou standardně a účelně vybaveny včetně povlečení a deky s polštářem. Fany doporučujeme všem věkovým kategoriím.
Studio pro 2 osobymístnost se dvěma lůžky nebo manželskou postelí (š. 140 cm) s možností jedné přistýlky (pevné lůžko). Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, vařič, varná konvice, TV, vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Některé balkony jsou průchozí, malý ručník/ osoba/ pobyt.
Apartmán typu bilo pro 2 osobyjedna ložnice se dvěma lůžky nebo manželskou postelí (š. 140 cm), v některých možnost přistýlky (pevné lůžko). Samostatná malá kuchyňka, která je uzpůsobena pro jednoduchou přípravu jídla se základním vybavením a nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, vařič, varná konvice, TV, vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Některé balkony jsou průchozí, malý ručník/ osoba/ pobyt.
Apartmán pro 4 osobyoddělené ložnice se dvěma lůžky nebo manželskou postelí (š. 140 cm), v některých možnost přistýlky (pevné lůžko). Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, vařič, varná konvice, TV, vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Některé balkony jsou průchozí, malý ručník/ osoba/ pobyt.
Stravovánímožnost vaření z vlastních zásob nebo dokoupení večeří či polopenze v CK. Jednoduché snídaně, večeře servírované o dvou chodech s možností výběru. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.
Vzdálenostipláž 150 m, promenáda 100 m, obchod 30 m, restaurace 100 m, Soluň 108 km, Atény 411 km.
Pláždlouhá, písečná, místy až 50 m široká s jemným pískem a pozvolněse svažujícím dnem.
Zábava a sportna pláži vodní sporty - vodní banán nebo lyžování, možnost vzlétnutí nad moře s padákem. Pro sportovně založené turisty zde bylo postaveno centrum, kde nechybí tenisové kurty, sportovní hřiště, vybavené fit centrum a dětský koutek. V hlavní sezoně u plážové promenády najdete malý lunapark pro nejmenší děti. Jednou týdně se zde koná tradiční trh. Vlakového spojení můžete využít k individuálním výletům (trať mezi Soluní a Aténami), nebo si vybrat na místě z široké nabídky organizovaných fakultativních výletů.
Vybavení
lednice
rychlovarná konvice
kuchyňský kout
sociální zařízení
TV
ventilátor
dvouplotýnkový vařič
Cena zahrnuje
Ubytování, jednosměrnou autobusovou jízdenku a jednosměrnou letenku včetně tax a základního palivového příplatku**, stravu podle objednaných služeb poplatky spojené s ubytováním, závěrečný úklid, služby delegáta. **podrobnější informace o ceně palivového příplatku viz ceník str. 32 katalogu.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění (není-li uvedeno ve službách).
Odjezdy
Brno
Kroměříž
Přerov
Ostrava
Hodonín
Frýdek - Místek
Olomouc
Uherské Hradiště
Prostějov
Kyjov
Bratislava
Břeclav

Apartmánový dům FANY

destinace: Řecko, Olympská riviéra, Nei Pori

termín:22.05. (Pá) - 03.06. (St) 2020 (13 dní, 12 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Apartmánový dům FANY
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: KM Travel - Tvarbet Moravia, a.s. IČO: 13690558
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...