zájezdy do Itálie a Řecka

Residence Kudos Stay ****

kufr

Termín:08.05. (Pá) - 15.05. (Pá) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:772694

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 28 990 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis zajezdu
NÁŠ NÁZOR: NÁŠ TIP exotický ráj za dostupnou cestu cenu - jiný druh dovolené - doporučujeme pro nenáročné klienty. Jednoduché ubytování, přesto velmi útulné. Domácí zázemí i protředí, které nenabízí takové zázemí vč služeb jako luxusní resorty patřící k této destinaci, avšak velkým plusem a prioritou, je zde možnost místních pláží řadících se mezi ty nejmalebnější a nejméně zalidněné na Maledivách, což vám vynahradí pobyt na tomto krásném místě. Velmi klidný přírodní ostrov, který není uměle vytvořený, obydlený pouze místními obyvateli. Nenachází se zde žádné velké resorty, jen menší penziony a domy místních. Vhodné pro klienty všech věkových kategorií, kteří hledají odpočinek a relaxaci na klidném, krásném a exotickém místě daleko od přeplněných pláží a hluku rušných letovisek s koupáním v nádherně průzračném oceánu. Místní kultura a víra  nepovoluje ženám se pohybovat na ostrově (vyjma pláží) s odhalenýmy rameny nebo pouze v plavkách (vyžaduje se překrytí ramen šátkem a oblečení).  Pro nenáročné klienty, musíte zde počítat s menším jednoduchým ubytovacím zařízením rodinného soukrormého typu i službami. I s tím, že ostrov nenabízí velké zázemí ani služby, ale budete mít jedinečnou možnost spatřit život místních a  je vynikající pro relaxační dovolenou na krásných plážích za dostupnou cenu této exklusivní jedinečné destinace.
 

POLOHA: ubytování v blízkosti krásné pláže a přírodního ostrůvku picnic island, který se nachází hned naproti s dalšími krásnými malebnými plážemi. Ostrov Mathiveri, je cca 87 km od hlavního města Male a od letiště. Transfer z letiště cca 1,45 - 2,00 hodiny rychlolodí.(pro ty, kteří špatně snášejí plavbu lodí doporučujeme léky proti nevolnosti, v případě větších vln) na vyžádání a příplatek možnost transferu hydroplánem.(nutné objednat předem cca min.3 dni před odletem)

PLÁŽ: cca 30m od penzionku se nachází písečná pláž s průzračnou vodou (kde je možné se koupat v plavkách - vyjma pátek-sobota, kdy pláž navštěvují místní) lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Další krásná dlouhá pláž Bikini Beach cca 5 min chůze. Nebo na vedlejším neobydleném ostrůvku Picnic island s ůžasnými plážičkami, který se nachází hned naproti, dostat se sem můžete za poplatek motorovým člunem (doporučujeme rodinám s dětmi, plavci mohou i doplavat, místy je možná i chůze po dně v závistloti na přílivu a odlivu) je zde je povoleno koupat se a opalovat v plavkách.  Vodní sporty za poplatek.
POKOJE: čisté novější 2 lůžkové pokoje de luxe s vlastním sociálním zařízením, s možností jedné přistýlky: v ceně klimatizace a větrák, WiFi s nejlepším připojením na ostrově,, denně balená voda k dispozici, plážové osušky zdarma.
VYBAVENÍ: maličký ale velmi ůtulný  penzionek rodinného stylu, s velmi osobním přístupem místního personálu, venkovní posezení, kde můžete relaxovat nebo se stravovat, recepce, lednička ve společných prostorách k dispozici, varná konvice na vyžádání na místě, WiFi zdarma. V prostoru u pláže patřícímu penzionu jsou umístěné houpací sítě a badbintonový kurt. Dětské hřiště na ostrově.
STRAVOVÁNÍ: stravování formou polopenze,snídaně servírovaná nebo kontinentální bufet, místní maledivsko-evropská, mezinárodní, neperlivá voda a káva. Večeře formou jednoduchého bufetu ( v případě plné obsazenosti pokojů ), při menším počtu klientů je servírovaná (z místního maledivského i mezinárodního  jídla, neperlivá voda a káva)  Za příplatek: plná penze.  Alkohol, ani nealkoholciké nápoje nejsou zahrnuty v ceně a není možné zde alkohol zakoupit, je zde zakázaný. Klienti mají možnost navíc a na vyžádání si též objednat jídlo z a la carte za platbu na místě k obědu i k večeři.(pizza, pasta, nebo místní kuchyně) . S obsluhou v penzionu se můžete osobně dohodnout den předem co byste si přáli k večeři, a na objednání Vám dle možností na místě zajistí. Velmi osobní přístup místních , který ocení většina klientů.
Termín lze variabilně  měnit (dle přání klienta, po dohodě a na vyžádání v CK a dle dostupnosti letenek, letenky již vystavené na jméno klienta jsou nevratné )

Cena zájezdu se může lišit vzhledem k aktuálním cenám letenek na trhu v době rezervace a knihování letenek. Přesnou kalkulaci vám sdělíme na vyžádání v CK

Na vyžádání vám zpracujeme i nabídky do jiných hotelů a resortů vyšší kategorie vč resortů nabízejících program all inclusive, více info v CK

Fakultativní výlety za platbu na místě: potápění-šnorchlování s mantama, šnorchlování a profesionální potápění kursy PADI, lodní výlety vč místního průvodce v AJ.

V místě pobytu není česky hovořící zástupce - delegát CK. (transfer a asistence na letišti i v místě pobytu v AJ - místní zástupci ubytovací kapacity v místě pobytu, přivítání na letišti i v ubytovacím zařízení), v případě nutnosti možnost obrátit se na kontakty zástupců CK v ČR, které budete mít uvedeny v cestovních pokynech na cestu.
Vybavení
balkon nebo terasa
Cena zahrnuje
-ubytování s polopenzí vč vody kávy od 6 -10 nocí dle počtu nocí dle termínu -zpáteční letenka včetně letištních tax -transfer lodí z letiště Male na ostrov Mathiveri, za příplatek transfer hydroplánem nutné -objednat minimálně 3 dni před odletem, asistenci na letišti v AJ místní partner -plážové osušky, lehátka slunečníky na pláži, WiFi ve veřejných prostorách i na pokoji -ubytovací daň v ceně letenky
Poznamka
fakultativní výlety na místě: šnorchlování a profesionální potápění kursy PADI, lodní výlety
Cena nezahrnuje
Nepovinné příplatky : plná penze, jednolůžkový pokoj cena na vyžádání v CK - fakultativní výlety na místě: šnorchlování a profesionální potápění kursy PADI, lodní výlety - delegáta v místě pobytu
TripAdvisor Cestovatelské recenze

Č. 11 z 76 kategorie aktivity – Ichihara

Vynikající
2
Velmi dobré
12
Průměrné
10
Špatné
0
Příšerné
1
静かな湖畔の
市原湖畔ドライブがてらに連休初日に訪問。「更級日記考―女性たちの、想像の部屋」展を見に行きました。入館料800円がJAF割引で700円。館内入って右側常設展は撮影禁止、左側企画展は撮影可。紀貫之の土佐日記に習い、男もすなる日記といふものを、女もしてみむとてするのも宜しいでしょう。 celá recenze s možností překladu
hosakin, 福岡, 04:33 02.09.2019
ロケーションの良い美術館
知名度が低く、さほど期待していなかったが、なかなか良かった。 天気が良ければかなり気持ちの良いロケーションである。 建築は古いコンクリートの建物を鋼板で部屋を拡張して新しい建物にコンバージョンしていて面白い。 celá recenze s možností překladu
DayTrip810744, Edogawa, Japonsko, 10:49 01.05.2019
地元の現代美術館
市原市周辺で活躍されたアーティストの作品が多く展示されています。あまり時間がなく、ゆっくり見ることが出来ませんでしたが、素敵な美術館でした。 celá recenze s možností překladu
nefle30, Prefektura Tokio, Japonsko, 02:33 21.03.2019

Residence Kudos Stay ****

destinace: Maledivy, Severní Ari Atol

termín:08.05. (Pá) - 15.05. (Pá) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Residence Kudos Stay
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atlantika s.r.o. IČO: 25332040
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...