zájezdy do Itálie a Řecka

Budapešť - perla Dunaje

kufr

Termín:29.04. (So) - 01.05. (Po) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:659223

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 4 407 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 1 790 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
BUDAPEŠŤ - GELLÉRT - SZÉCHENYI
Svozové trasy
A, H
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Před samotnou prohlídkou BUDAPEŠTI (UNESCO) se zastavíme na vyhlídce pod citadelou, odkud budeme moci obdivovat panorama Budapešti. Projdeme si střed města s populární pěší zónou Váci, spatříme dunajské Korzo s „Princezničkou”, známou Gerbeaudovu cukrárnu a také městskou tržnici. Ve večerních hodinách se ubytujeme v hotelu na okraji města.
2. den
Po snídani budeme v Pešti obdivovat neogotickou stavbu Parlamentu. Parlament byl postaven na přelomu 19. a 20. století a jde o nejrozlehlejší budovu Maďarska. Má 691 místností a na délku měří 268 metrů, přičemž jen výška samotné kupole je 96 m. Budova je jedním z národních symbolů Maďarska a patří mezi nejstarší vládní budovy v Evropě. Následně se přesuneme do Budy, kde si prohlédneme novogotický Matyášův chrám s ohromujícím interiérem. Z Rybářské Bašty se otevírá působivý výhled přes Dunaj. Procházkou půjdeme dál k hradnímu divadlu, k Sándorovu paláci a k vyhlídkové terase před Maďarskou národní galerií. Odpoledne strávíme koupáním v působivých lázních SZÉCHENYI. Jde o jeden z největších termálních komplexů v Evropě. Uvnitř neobarokního objektu z roku 1913 jsou termální lázně s teplotou vody 30–38 °C, vanové lázně, bublinkové a slané koupele, a také tři velké bazény pod otevřeným nebem, které jsou díky horké vodě (samotný pramen má teplotu 74-75 °C) vyhledávané i v zimě. Po případné večeři v hotelu se zájemci mohou vrátit zpět do centra města na večerní vyhlídkovou plavbu po Dunaji nasvícenou Budapeští nebo procházku večerní Peští. Zpět do hotelu se vrátíme pozdě večer.
3. den
Dopoledne si prohlédneme náměstí Hrdinů a Městský park Városliget. Až do odpoledního odjezdu strávíme volný čas relaxací a koupáním v lázních Széchenyi. Do Brna přijedeme v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 2× ubytování v hotelu ve 2ůžkových pokojích s příslušenstvím, 2× snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
vstupy do lázní a navštívených objektů – doporučená částka cca 22 000 HUF.
Poznámka
Plánovaný odjezd z Brna - 7:00, předpokládaný příjezd do Brna 21:30. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.

Budapešť - perla Dunaje

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Bük / Bükfürdo

termín:29.04. (So) - 01.05. (Po) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Budapešť - perla Dunaje
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...