zájezdy do Itálie a Řecka

Residence Heaven ***

kufr

Termín:02.05. (So) - 16.05. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:15 dní, 14 nocí

ID hotelu:416091

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 4 000 Kč

Poloha
CAPO VATICANO-RICADI - REZIDENCE HEAVEN
Rezidence se nachází na klidném místě, uprostřed zeleně tropických rostlin. Je rozdělena na centrální část a depandanci. Centrální část se nachází asi 550 m od pláže. Apartmány v depandanci se nacházejí asi 900 m od centrální části, asi 650 m od pláže. Vzdálenost od pláže Grotticelle je cca 2 km. 
Vybavení
V centrální části rezidence: bazén, restaurace, bar, TV místnost, fotbalové hřiště, parkoviště. Apartmány v depandanci mají také parkoviště. 
Ubytování
TRILO 4/6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč), dvě ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna a WC, TV. Byty v přízemí mají terasu, byty v patře mají balkón.
TRILO 4/6 v depandanci: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč), dvě ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna a WC, TV. Přízemí s terasou.
Stravování
Vlastní.
V ceně
Pronájem bytu na uvedený počet nocí, spotřeba energií, bazén (červen do 27.06. a září od 05.09.), asistence delegáta v období 06.06. - 12.09., jinak telefonická asistence z ČR.

Pobyt: sobota - sobota.
Slevy
Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce.
Příplatky
POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 50 EUR/byt. Klubová karta: 17,50 EUR/osoba/týden v období 27.06. - 05.09. (animační program, bazén, plážový mikrobus, fotbalové hřiště, parkoviště). Závěrečný úklid: 56 EUR/byt. Pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os. od 10 let/den. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Ložní prádlo: 7 EUR/osoba (na vyžádání).
Ručníky: 7 EUR/osoba (na vyžádání).
Malá zvířata: 70 EUR (na vyžádání, nutno nahlásit při rezervaci, zvířata nesmí do společných prostor).
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém/slovenském jazyce je garantovaný od 06.06. do 12.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 10 let platí pobytovou taxu cca 1,50 EUR/os./den. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 50 EUR/byt, povinná klubová karta 17,50 EUR/osoba/týden v období 27.06. - 05.09. a povinný poplatek za závěrečný úklid 56 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Popis letoviska:
CAPO VATICANO
Jedno z nejkrásnějších míst jižní Itálie se nachází nedaleko historického města Tropea. Nádherná oblast plná zeleně, bílých písčitých pláží a křišťálově průzračného moře. Členité pobřeží, kde se skály střídají se zátokami s písčitými plážemi, uchvátí snad každého. Kromě koupání jsou zde také ideální podmínky pro potápění.
Doprava:
Vlastní.
Delegátské služby:

Delegát se nachází v oblasti cca od 06.06. do 12.09., není přítomen ubytování klientů, klientům je k dispozici 1 - 2x týdně s nabídkou výletů.

Residence Heaven ***

destinace: Itálie, Kalábrie, Ricadi

termín:02.05. (So) - 16.05. (So) 2020 (15 dní, 14 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Residence Heaven
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...