zájezdy do Itálie a Řecka

Hotel ROSSELLA **

kufr

Termín:31.05. (Ne) - 06.06. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:455032

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:1/2 porce HB

Cena vč. tax: 4 041 Kč

Popis zájezdu
Rodinný hotel najdete v klidné uličce Viserby, která je městskou částí známého a oblíbeného letoviska Rimini. Rossella je stálicí v naší nabídce už několikátou sezónu a nadále se těší své oblíbenosti. Díky velmi přátelské atmosféře, skvělé poloze blízko pláže a nákupní zóny je tento hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Je ideálním pobytovým místem také pro skupiny a kolektivy. Nejen rodiny s dětmi ocení dobré zázemí a česky mluvící personál. Kromě toho hotel nabízí chutnou českou kuchyni. V blízkém okolí se nachází velké množství vyžití jak pro dospělé tak i pro ty nejmenší návštěvníky.Pokoj pro 2 osoby (P 2):dvoulůžkové pokoje jsou jednoduše zařízeny, některé s možností jedné až dvou přistýlek formou pohodlné rozkládací pohovky. V přízemí se nacházejí pokoje bez balkonu. V prvním a druhém patře se nacházejí pokoje bez balkonu a s balkonem. Ve třetím patře jsou pokoje bez balkonu, nebo se společnou terasou (balkon a terasa se mohou velikostně lišit a jsou orientovány do ulice a do dvora). Součástí vybavení je TV, sociální zařízení (WC, umyvadlo, bidet), sprcha bez okrajové hrany, klimatizace (za poplatek 8 EUR/den nebo 210 Kč/den), jeden menší ručník/osoba/pobyt pro osobní hygienu.Akční nabídka hotelu: klimatizace 
za 1 Kč/pokoj/1 týden pro pobyty v období 29.06. - 24.08. 2019 při podpisu smlouvy o zájezdu do 28.02.2019.Pokoj pro 1 osobu (P 1): jedna místnost s vyvýšeným oknem v přízemí. Součástí pokoje je jedno pevné lůžko, sociální zařízení (WC, umyvadlo), sprchový kout, šatní skříň, klimatizace (za poplatek 8 EUR/den nebo 210 Kč/den), jeden menší ručník/osoba/pobyt pro osobní hygienu.Akční nabídka hotelu: klimatizace 
za 1 Kč/pokoj/1 týden pro pobyty v období 29.06. - 24.08. 2019 při podpisu smlouvy o zájezdu do 28.02.2019.Vybavení hotelu:vstupní hala, hotelová jídelna, nápojový bar (možnost platby v Kč i v EUR; omezená otevírací doba), TV, wi-fi ve vstupní hale (zdarma), výtah, venkovní terasa s posezením, sluneční terasa. Hotel není vybaven směnárnou a v blízkém okolí, či centru Rimini nelze směnit české koruny za EUR.Stravování:polopenze. Snídaně formou bufetového stolu, večeře jsou servírované s možností výběru ze dvou jídel podle předem sestavenéhojídelního lístku. U snídaní jsou v ceně zahrnuty nápoje káva, čaj, voda; u večeří nápoje formou postmixu - ovocná šťáva. Pro děti do 12 let je každý den připravena malá svačinka. V hotelovém nápojovém baru je možnost zakoupení občerstvení v době oběda (zapékaná bageta, toast).Vzdálenosti:hotelová pláž 110 m, centrum 100 m, centrum Rimini 5 km.Pláž: písečná široká a organizovaná s velmi pozvolným vstupem do moře. Pláž je soukromá a placená (plážové lehátko 6 EUR/den, plážový set 16 EUR/ den). Na místě si lze zaplatit plážový set/lehátko v EUR na konkrétní den na recepci hotelu – omezený počet. Nejbližší veřejná neplacená pláž je vzdálená 4,5 km. Sem se lze dostat autobusem za 1,20 EUR/osoba/ jedna cesta.Akční nabídka hotelu na plážový servis: doporučujeme zakoupit si plážový set za zvýhodněnou cenu již v CK (jeden plážový set jsou 2 lehátka a 1 slunečník; od soboty-pátku). Cena v období 1.6. - 28.6. a 24.8. - 20.9. 2 030 Kč/1 set, cena v období 29.6. - 23.8. 2 400 Kč/1 set.Zábava a sport: na pláži za poplatek:široká nabídka vodních sportů, šlapadla, plážový volejbal, vyžití pro děti (skluzavky, prolézačky, trampolíny), kavárny, rychloobčerstvení. Ve Viserbě jsou dobré nákupní možnosti a zboží všeho druhu, restaurace, pizzerie a bary. Skvělou atrakcí je jak pro děti, tak dospělé zábavní park „Italia in Miniatura“ hned za Viserbou (cca 3 km). V centru města Rimini se jednou týdně konají velké trhy a jsou zde i luxusní butiky s oblečením, botami a výrobky z kůže. Je zde dobré autobusové spojení z Viserby do Rimini a okolí. Prostřednictvím zástupce CK si lze zakoupit na místě některý z fakultativních výletů v EUR.
Vybavení
sociální zařízení
TV/SAT
klimatizace za poplatek
wifi na recepci
Cena zahrnuje
ubytování, polopenzi dle popisu, spotřebu energií, závěrečný úklid, asistenci česky nebo slovensky mluvícího zástupce CK na místě. Poznámka: dítě do 6 let bez lůžka má 1/2 polopenzi.
Cena nezahrnuje
klimatizaci, dětskou postýlku, plážový servis so-pá, konkrétní číslo pokoje a cestovní pojištění (není-li objednáno), Upozornění: Rekreační poplatek 4,90 EUR/osoba nad 14 let/pobyt - placeno na místě!
Odjezdy
Hodonín
Přerov
Brno
Kyjov
Uherské Hradiště
Frýdek-Místek
Ostrava
Kroměříž
Prostějov
Olomouc
Břeclav
Mikulov

Hotel ROSSELLA **

destinace: Itálie, Emilia - Romagna, Rimini/ VIserba

termín:31.05. (Ne) - 06.06. (So) 2020 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: 1/2 porce HB

Hotel ROSSELLA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: KM Travel - Tvarbet Moravia, a.s. IČO: 13690558
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...