zájezdy do Itálie a Řecka

REZIDENCE ACQUA BELLA ***

kufr

Termín:07.10. (St) - 21.10. (St) 2020

změnit termín

Délka pobytu:15 dní, 14 nocí

ID hotelu:888276

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 5 000 Kč 4 000 Kč

Poloha
Komplex řadových vilek se nachází v části zvané L´Avillanella, pouhých 150 m od široké pláže s jemným pískem. K pláži je přímý přístup a vede k ní pěší stezka.
Vybavení
Recepce s WiFi (zdarma), restaurace, dva bazény (duben - září, červen - září), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, dětské zábavní programy (červenec, srpen, pro děti 4-15 let), sportovní programy (červenec, srpen), dětské hřiště, sportovní hřiště, pétanque, prádelna, parkoviště v areálu zdarma.
Ubytování
Klimatizované byty s kuchyňským (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar, rychlovarná konvice). Koupelna a WC, TV (30 EUR/týden), terasa se zahradním nábytkem.

5x 2P4 a 1x 3P6 byty jsou upraveny pro handicapované osoby.

2P4: obytná část s pohovkou a výsuvným lůžkem, dvojlůžková ložnice nebo mezanin.

3P6: obytná část s pohovkou a výsuvným lůžkem, dvě dvojlůžkové ložnice. Některé byty jsou patrové (mezanin).

4P8: obytná část s pohovkou a výsuvným lůžkem, tři dvojlůžkové ložnice. Dvě koupelny.
Stravování
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody, energie, telefonická asistence.

Pobyt: sobota - sobota, středa - středa.
Slevy
SPECIÁLNÍ AKCE: SLEVA 20% při dvoutýdenním pobytu v období do 01.08. a od 29.08. Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):
Sleva 15% při zakoupení týdenního pobytu do 31.01. (platí pro byty 2P4 a 3P6 v období do 30.05., nelze kombinovat se slevou za dvoutýdenní pobyt).
Sleva 15% při zakoupení týdenního pobytu do 16.03. (platí pro byty 2P4 a 3P6 v období 30.05.-11.07. a od 29.08., nelze kombinovat se slevou za dvoutýdenní pobyt).


Sleva 6% při zakoupení do 31.01. 

Sleva 4% při zakoupení do 29.02. 

Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ:

Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost).

Místní poplatky: cca 7 EUR/os./týden.

Úklid: cca 30-60 EUR.NEPOVINNÉ:

Ložní prádlo: 10 EUR/os./týden.

Ručníky: 6 EUR/os./týden.

Dětská postýlka: 25 EUR/týden. 
Domácí zvíře: nelze.

Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
Povinné smluvní údaje
K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 300 EUR/byt, pobytová taxa cca 7 EUR/os. a úklid 30-60 EUR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Popis letoviska:
KORSIKA
Tento ostrov plný kontrastů si právem zaslouží svůj přívlastek „ostrov krásy“. Leží v srdci západního Středomoří, zhruba 170 km od pobřeží Francie a 80 km od italských břehů. Korsika přitahuje divokými soutěskami a malebnými zátokami na západě a nádhernými plážemi na východním pobřeží. Za návštěvu stojí čarokrásná městečka s charakteristickou starobylou atmosférou a také vyhlášené Bonifacio, které je díky svým bělostným útesům řazeno mezi největší pozoruhodnosti Evropy.

POGGIO MEZZANA
Malebná vesnice Poggio Mezzana se nachází v kopcích divokého vnitrozemí ostrova,  asi 40 km od Bastie. Odtud se otevírá úchvatný výhled na moře a do širokého okolí. V blízkosti pláží pak vyrostla moderní čtvrť rezidenční L´Avillanella.
Doprava:
Vlastní.

Současně s pobytem pro vás zajistíme trajektové lístky na ostrov Korsika. Ceny trajektů závisí na datu rezervace, obecně platí, že nejlevnější jízdenku získáte při co nejvčasnější rezervaci. Ceny jsou pohyblivé dle aktuálního kurzu EUR a obsazenosti lodi. Zajišťujeme lístky od společností Moby Lines a Corsica Ferries. Nejvýhodnější a nejkratší trasa je Livorno - Bastia (4 hod.). Pro kalkulaci potřebujeme znát termín pobytu, typ a rozměry auta (délka, výška, šířka), počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, zda požadujeme rezervaci kabiny. Pro objednávku je nutné doplnit celá jména všech cestujících, jejich data narozením čísla cestovních dokladů, SPZ vozu. Na trajektové lístky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené jízdenky lze měnit a stornovat dle podmínek přepravní společnosti. Trajektový lístek obdrží cestující současně s informacemi k pobytu, tj. cca 7 dnů před odjezdem.


REZIDENCE ACQUA BELLA ***

destinace: Francie, Korsika, Poggio Mezzana

termín:07.10. (St) - 21.10. (St) 2020 (15 dní, 14 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

REZIDENCE ACQUA BELLA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...