zájezdy do Itálie a Řecka

Rezidence Caesar Domus ***

kufr

Termín:29.08. (So) - 05.09. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:493089

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 4 000 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Dvoupatrová rezidence se nachází v parku o rozloze 2 ha v rezidenční čtvrti při vjezdu do St. Tropez. Do centra dojdete za 15 min. Menší písčitá pláž je vzdálena 400 m, větší pláž Bouillabaisse je 800 m od rezidence. Další pláže Tropicana, Tahiti Plage a nejkrásnější Pampelonne se nacházejí na druhé straně výběžku a jsou dostupné autem za cca 10 minut. 
Vybavení
Recepce, WiFi (20 EUR/týden), výtahy, bazén se sluneční terasou a lehátky (duben-září), tenisové kurty (zdarma, nutná rezervace), prádelna, venkovní uzavřené parkoviště (zdarma).
Ubytování
Byty s kuchyňským koutem (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, v apartmá navíc myčka). Koupelna a WC, telefonem, TV (42 EUR/týden), balkón nebo malá terasa se zahradním nábytkem.
STU 4: obytná část s rozkládací pohovkou, kabina s palandou.
2P6: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, kabina s palandou.
Stravování
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, ložní prádlo, telefonická asistence.
Pobyt: od soboty do soboty. V období do 06.07. a od 28.09. možnost nástupu v libovolný den a možnost zkrácených pobytů, min. 3 noci.
Slevy
SPECIÁLNÍ AKCE:
SLEVA 20% při dvou a vícetýdenním pobytu.
Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):

Sleva 15% při zakoupení týdenního pobytu do 31.01. pro pobyty duben-květen.
SLEVA 15% při zakoupení týdenního pobytu do 16.03. pro pobyty červen - říjen
 (neplatí pro pobyty v období 11.07. - 29.08., nelze kombinovat se slevou za dvoutýdenní pobyt).


Sleva 6% při zakoupení do 31.01. 

Sleva 4% při zakoupení do 29.02. 

Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. 
Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ:
Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost, platební karta).
Místní poplatky: cca 10 EUR/os./týden (nad 18 let).

NEPOVINNÉ:
Ručníky: 8 EUR/os./týden.
Dětská postýlka: 25 EUR/týden.
Domácí zvíře: 60 EUR/týden.
Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 60-65 EUR.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
Povinné smluvní údaje
K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Osoby starší 18 let platí pobytovou taxu cca 10 EUR/os./týden. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 300 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Popis letoviska:
ZÁTOKA SAINT TROPEZ - GASSIN
Nikde jinde na Azurovém pobřeží není kouzlo pobřežní krásy tak markantní jako právě zde. Historická vesnička Gassin, ležící na kopci 200 m nad Saint Tropez, si dodnes uchovala svůj typický provensálský ráz. Spletité uličky jsou propojené schodišti, kolem kostela a středověké pevnosti se choulí kamenné domy. Z náměstí Barris se otevírá kouzelný výhled na záliv Saint Tropez a zátoku Cavalaire.


Blízké věhlasné letovisko Saint Tropez se může chlubit velkým přívalem turistů. Původně běžné přímořské městečko bývalo plné rybářů, to už dnes ale není dávno pravda. Proměna města začala nejdříve s příchodem post-impresionistů na konci 19. století, velký zlom pak bylo natáčení filmu „A bůh stvořil ženu“ s mladičkou Brigitte Bardot. Pro Čechy je samozřejmě letovisko známé díky filmu „Četník ze St. Tropez“ a jeho pokračování. A tak není divu, že každý turista se bez zaváhání žene k četnické stanici, která ovšem už dávno není funkční. V roce 2016 byla budova otevřena turistům jako muzeum těchto slavných postav a filmů.

Díky filmařům se město stalo slavným a začalo vzkvétat, stalo se místem, kde se potkávají bohatí a slavní. Dnes kotví v přístavu luxusní jachty, výletní lodě nabízejí výlety kolem poloostrova. Největší pýchou a radostí St. Tropez je bílá nekonečná písčitá pláž. Nejpopulárnější pláže jsou Tahiti, Stéphano forever, Les Clubs 55 a Key West Beach. Ve vzdálenosti 15 km, na poloostrově se nachází pláž de l Escalet, kam se dá dojít pouze pěšky, zato vám tato pláž poskytne jedinečné soukromí.

Při pobytu zde si udělejte čas i na muzea a památky. Za návštěvu stojí Citadela z 16. století, opevnění nad přístavem ze 17. století s uměleckými a cestovatelskými výstavami či galerie Annonciade s fauvistickými a impresionistickými malbami z Riviéry.

Je jedno, jestli se sem dostanete soukromou jachtou, autem, autobusem nebo pěšky s batůžkem na zádech, místní pozlátko a bezstarostná atmosféra je nakažlivá pro všechny a vskutku jedinečná.
Doprava:
Vlastní. 
TripAdvisor Cestovatelské recenze

8. z 12 jiných ubytování v Gassin

Vynikající
7
Velmi dobré
9
Průměrné
17
Špatné
17
Příšerné
19
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Dobré parkování, ale
Pozitivní stránky tohoto místa mají velmi dobré a bezpečné parkování za branami a že mají tenisový kurt. Dobrá poloha, takže můžete chodit na pláž. Pokud jde o pokoje - hrozný standard, volné... celá recenze s možností překladu
peterhK6027TF, Danderyd, Švédsko, 22:40 20.07.2019
Ztráta peněz
To by muselo být jedno z nejzákladnějších míst, které jsem kdy zůstal, a to navzdory ceně $ 150 AUD za noc! Při kontrole nám bylo řečeno, že jsme potřebovali vyčistit kuchyň a vytáhnout odpadky, když... celá recenze s možností překladu
Ruddymo, Adelaide, Austrálie, 11:06 07.06.2019
Poorly Maintained, seems its on it last legs.
After staying at very good Odalys places before we expected better and were pretty disappointed. Our under equipped and badly cleaned apartment had a continually damp musty atmosphere, little in the... celá recenze s možností překladu
capgruissan, Paignton, Spojené království, 00:12 20.10.2014

Rezidence Caesar Domus ***

destinace: Francie, Azurové pobřeží

termín:29.08. (So) - 05.09. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Rezidence Caesar Domus
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...