zájezdy do Itálie a Řecka

Hotel Bucuti Beach ****

kufr

Termín:04.01. (So) - 12.01. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 7 nocí

ID hotelu:401066

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 65 290 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Bucuti & Tara Beach Resortmá 104 pokojů, obklopuje ho udržovaná zahrada a pláž s bílým pískem. V okolí hotelu naleznete restaurace, bary a nákupní možnosti. Mezinárodní letiště na Arubě je vzdáleno 9 km, což představuje transfer cca 15 minut jízdy. Hotel je určen pouze pro osoby starší 18 let. Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, lounge, bazén, lázně, masáže, business centrum, možnost připojení k internetu přes WIFI, obchod se suvenýry, možnost půjčení auta a další. Ubytování: Koupelna s WC, klimatizace, fén, minibar, trezor, kabelová televize, možnost připojení k internetu, varná konvice, Ipod dokovací stanice, základně vybavená kuchyňka, mikrovlná trouba, balkon nebo terasa. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně, polopenze či plné penze. láž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži. V okolí hotelu jsou 2 golfová hřiště.
Vybavení
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, lounge, bazén, lázně, masáže, business centrum, možnost připojení k internetu přes WIFI, obchod se suvenýry, možnost půjčení auta a další. Ubytování: Koupelna s WC, klimatizace, fén, minibar, trezor, kabelová televize, možnost připojení k internetu, varná konvice, Ipod dokovací stanice, základně vybavená kuchyňka, mikrovlná trouba, balkon nebo terasa. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně, polopenze či plné penze. Pláž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži. V okolí hotelu jsou 2 golfová hřiště.
Ubytování
Koupelna s WC, klimatizace, fén, minibar, trezor, kabelová televize, možnost připojení k internetu, varná konvice, Ipod dokovací stanice, základně vybavená kuchyňka, mikrovlná trouba, balkon nebo terasa. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně, polopenze či plné penze. Pláž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži. V okolí hotelu jsou 2 golfová hřiště.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně, polopenze či plné penze. Pláž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži. V okolí hotelu jsou 2 golfová hřiště.
Pláž
Hotel se nachází přímo u tropické pláže. Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži. V okolí hotelu jsou 2 golfová hřiště.
Sport a zábava
Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži. V okolí hotelu jsou 2 golfová hřiště.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Aruba, přílet na Arubu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Aruby, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Arubu jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!
Letecká společnost American Airlines. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Arubu, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK, anglicky hovořící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

1. z 25 hotelů v Palm – Eagle Beach

Vynikající
5785
Velmi dobré
557
Průměrné
131
Špatné
48
Příšerné
28
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
NEJLEPŠÍ Hotel někdy?
Navštívili jsme Bucuti třikrát a již jsme rezervovali na příští léto! Je to dokonalá relaxační a omlazující dovolená. PROČ NEMŮŽEM ŽIVO ZDE? ! Na ostrově nenajdete lepší, krásnější, čistší a... celá recenze s možností překladu
haynep04, High Point, North Carolina, 17:22 08.08.2019
Resort číslo 1 kdekoli
V Tara Suites nebudete zklamáni. Pohled je velkolepý. Služba je nejvyšší kvality. Management je vždy ochoten jít nad a za. Byli jsme tam již po osmé a neuvažovali bychom o jiném letovisku. celá recenze s možností překladu
chucko310, Little Silver, New Jersey, 11:46 08.08.2019
Výběrové letovisko na nejlepší pláži v Arubě
Chtěla bych je ohodnotit 10 hvězdičkami, ale 5 je maximum. Zůstali jsme v Bucuti 16 nocí, od 10. 5. až 26. 5. a strávili jsme zde skvělý čas, jako vždy. Toto byl náš pátý pobyt v Bucuti od roku 2010... celá recenze s možností překladu
DaveInCT81, Norwalk, Connecticut, 00:00 24.06.2014

Hotel Bucuti Beach ****

destinace: Aruba, Oranjestad

termín:04.01. (So) - 12.01. (Ne) 2020 (9 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Bucuti Beach
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...